.

.

New
Плус Големина М-6XL Лето Жените Здолниште Туту Мини Здолниште Streetwear Секојдневен Лабава Широк Нога Високо Половината Здолниште Faldas Mujer Jupe Femme

Плус Големина М-6XL Лето Жените Здолниште Туту Мини Здолниште Streetwear Секојдневен Лабава Широк Нога Високо

DEN 608.00
DEN 1105.92

Количина на стоки
Достапно

modname=ckeditor
Плус Големина М-6 XL Лето Жените Здолниште Туту Мини Здолниште Streetwear Лабава Широк Нога Високо Половината Здолниште Faldas Mujer Jupe Femme
Ве Молиме Двојно Проверете Ја Вашата Адреса Пред Завршувањето На Плаќање. Ако Сакате Да Се Направи Каква Било Промена,Ве Молиме Љубезно Ве Молиме Да Контактирате Со Нас За Побрзо, Или Ние Ќе Ви Ја Испратиме Стоката На Адресата Која Ја Остави На Редоследот На Информации Само.
Следење На Број Ќе Се Ажурира На Али-Експрес Откако На Вашиот Објект Е Испраќаат.
Со Цел Да Се Обезбеди Да Добиете Вашата Нарачка Ослободени Од Данок При Увоз, Ние Ќе Имајте На Ум Тоа Како "Опис" Со Ниска Вредност. Но, Не Можеме Да Guarentee Обвиненијата.
Ние Не Сме Одговорни За Било Царински Давачки, Даноци, Или Такси. За Повеќе Детали, Ве Молиме Контактирајте Со Вашата Локална Канцеларија Cusoms
Ако Не Сте Добиле Вашиот Парцела Во Рамките На 50 Дена,Ве Молиме Контактирајте Не Веднаш За Помош. Ние Ќе Ви Одговори На E-Mail Во Рок Од 24 Часа.
Напомена : Hoildays И Викендите Не Се Вклучени Во Работните Денови.
(1)Молам Да Се Провери На Следење На Информации За Следење На Веб-Сајтот. (2)Ве Молиме Контактирајте Со Нас Со Масажа, E-Mail, Или Трговија Со Датот. (3)Проверка На Пакетот И Објектот Внимателно. Answer : ___________________________ Note : Дали Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас На Прво Време, Отколку Преку Спор Да Го Реши,Ние Сме Подготвени Да Ви Обезбедиме Најдоброто Решение За Да Ви Даде Задоволителен Одговор. Ќе Има 7 Дена Да Ни Се Јавите За Да Го Вратите Од Денот Таа Е Примена. Ако Овој Објект Е Во Вашиот Поседување На Повеќе Од 7 Дена,Тоа Се Смета Како Се Користи И Ние Ќе Не Издаде Ќе Враќање На Парите Или Замена,Нема Причина Да Се Вратат На Товар Ќе Биде На Товар На Купувачот Себе. Сите Вратени Предмети Мора Да Бидат Во Оригинал. Packging И Мора Да Ни Овозможи Со Превозот Следење На Број,Специфична Причина За Враќање. Прифаќаме Само Ја Врати Стоката Од Пост.
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . Со долго позитивни повратни информации и купувачот се покаже , ние ќе ви ги даде $2 или подарок . Нам исто така ни мило ако можете да го споделат нашата предмети на СНС и facebook , им даде на вашиот екранот за нас ние ќе ви ги даде $2 премногу.
2. Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Карактеристики на стоката

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
ALTHCNPP
Материјал:
Полиестер,Памук,Spandex
Декорација:
Никој
Половината:
Империја
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
мини здолниште
Стил:
Повик
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат