.

.

New
MeMolissa Мода кошула Cufflinks за mens Бренд ткаенината копчиња Сини Кристал ткаенината линкови За Свадба Подарок Висок Квалитет на Накит

MeMolissa Мода кошула Cufflinks за mens Бренд ткаенината копчиња Сини Кристал ткаенината линкови За Свадба

DEN 178.00
DEN 247.20

Количина на стоки
Достапно


Име : Me Molissa Мода кошула Cufflinks за mens Бренд ткаенината копчиња Сини Кристал ткаенината линкови За Свадба Подарок Висок Квалитет на Накит
Број на модел : XF-576
Материјал : Бакар(Nikel бесплатно)
Превозот : во Рок од 2 дена
Квалитет : Совршен
Пакет : 1 x пар cufflinks
Пакет : OPP Вреќа
Одговараат за : мажи,жени,унисекс

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Број На Модел На:
XF-576
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Бренд Име:
MEMOLISSA
Метали Тип:
бакарни легури
Функција:
свадба cufflinks
боја:
Сребро со Кристално позлатен nikel слободни
Пол:
Жена / Маж
Повод:
Партија / Ангажирање / Свадбена / Датум /Бизнис
Обликот:
Круг
Потекло:
Шенжен,Кина
Услуга:
Пад на Превозот ( Без какви било нашите информации)
Пакување Вклучуваат:
OPP вреќа , 1 x пар cufflinks
Клучни зборови:
Bouton Де Manchette Gemelos став hombre camisa abotoadura bouton де ма
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат