.

.

New
Дувачкиот Бања Додатоци во Собата, Злато Тоалет Држач, Четка,Хартија Носителот,Крпа Бар,Сапун кошница,Крпа Рек бања Хардвер собата

Дувачкиот Бања Додатоци во Собата, Злато Тоалет Држач, Четка,Хартија Носителот,Крпа Бар,Сапун кошница,Крпа

DEN 850.00
DEN 1416.00

Количина на стоки
Достапно


Shippment * 1. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдена. * 2. Ние брод предмети преку DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, Посебно Авио Служба за избрани земји, ние брод преку Кина Пост Воздух (CPA), EMS на Светот, освен APO, FPO. * 3. Времето за испорака зависи од дестинацијата и објективни фактори, таа може да потрае и повеќе од следниве редовни превозот време. * 4.Со цел да се осигура дека ќе го добиете вашата цел со данок при увоз, ние може да се прогласи со пониска вредност. * 5. Ова Пониска Вредност не се одразуваат на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. * 6. Било увозни давачки или такси се на купувачите одговорност. * 7. Ако не можете да ги пратите со советува оригинални следење во 4 дена, тоа може да се промени или погрешно напишани по грешка, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за проверка понатаму. * 8. Ние поддршка капка превозот за некои дистрибутери со Кина Пост Регистрирани Airmails, ние треба потпише договор за соработка. * 9.Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена. * 10.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек. Како сериозна и одговорна продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Уште еднаш, ви благодариме за нарачување и се надевам ви се допаѓа вашата нарачка овде. Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек.

Карактеристики на стоката

Тип:
Бања Хардвер Поставува
Број На Модел На:
Е-21100G
Главен Материјал:
Метал
Бренд Име:
Tuqiu
Материјал:
Бакар
Бања Хардвер Собата По Завршувањето:
злато
Површина По Завршувањето:
Сјае Злато
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат