.

.

New
HZPK Дигитална Контрола Автоматско Пополнување на Машина Преносни Електрични Вода Пополнување на Машина Течни Тип Сок Мали Пакер (HZK-160)

HZPK Дигитална Контрола Автоматско Пополнување на Машина Преносни Електрични Вода Пополнување на Машина Течни

DEN 3702.00
DEN 4113.12

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучокот, АУ Приклучок
Големина:
220V
Извор На Енергија:
Електричен
Запечатување Должина:
28cm
Бренд Име:
HZPK
сертификација:
CE
Тип:
Застане / Табела
Со Вакуум Торба:
No
Број На Модел На:
HZK-160
Модел:
HZK-160
Напон:
220V/50HZ (110V Customized)
моќност:
30W
Пополнување Опсег:
5-3500ML
Максимален проток:
3.2 L/min
Повторувачки грешка:
Повторувачки грешка
Максимално вшмукување:
2m
Картон Големина:
400*380*200mm
Тежина на машина:
5.5 КИЛОГРАМИ
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат