.

.

New
(1Pc/Продава) Kawaii Молив Случај Платно Училиште Снабдува Студентите Канцелариски Подароци на Децата Вешта Шик Молив Кутија Молив Торба

(1Pc/Продава) Kawaii Молив Случај Платно Училиште Снабдува Студентите Канцелариски Подароци на Децата Вешта

DEN 72.00
DEN 120.96

Количина на стоки
Достапно


[xlmodel]-[custom]-[42339] Опис Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал Платно Тежина За : 30g Боја Сина,Розова,Виолетова,Бела Големина 20 х 7.5 cm Пакување Листа : 1 x Молив Случај Забелешка :
Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ
поради боја приказ на различни монитори.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
ТОЈ ДАО
категорија:
Молив Торба
Новина:
No
Употреба:
Училишта & Канцеларии
Број На Модел На:
N10947
Големина:
20 X 7.5cm
Тип:
Молив Случај
Материјал:
Платно
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат