.

.

New
Исклучување Рамо Фустан Кавга Ракави Бела И Сина Лента Фустан Секојдневен Чипка се Облекуваат Линија Жените 2018 Нов Бренд LYQ612

Исклучување Рамо Фустан Кавга Ракави Бела И Сина Лента Фустан Секојдневен Чипка се Облекуваат Линија Жените

DEN 773.00
DEN 966.72

Количина на стоки
Достапно


1. Ова е Aisan големина, ве Молиме изберете ја вашата големина според големината на табелата. 2.Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери. 3. Ве молиме пополнете во точна адреса, поштенски код и телефонски број кога ќе го поставите цел. Инаку, вашиот пратката не може да биде предадена! 4. Руските купувачи мора да обезбеди целосно име и презиме! Ви благодариме. 1. Это размер Aisan, пожалуйста выберите ваш размер согласно диаграмме размера. Размер 2.На может иметь 2-3cm отличается из-за ручного измерения. Обратите внимание, когда вы измеряете. 3. Пожалуйста, заполните правильный адрес, почтовый индекс и номер телефона, когда вы размещаете заказ. В противном случае ваша посылка не может быть доставлена! 4. Российские покупатели должны предоставить полное имя! Спасибо.

Карактеристики на стоката

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Деколте:
О Деколте
Декорација:
Cascading Кавга
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Половината:
Природни
Шаблон Тип:
Шарени
Број На Модел На:
LYQ612
Материјал:
Памук
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Краток
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
Liva девојка
Стил:
Preppy Стил
Силуета:
А-Линија
Style1:
исклучување рамо фустан кавга ракав
style2:
бела и сина лента фустан
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат