.

.

New
3 Компјутери/многу Модни Овална Црвен Накит Сетови За Жените Античките Сребрена Боја Ретро Прстени, Ѓердани И Обетки Кристал Подарок 2018 Нови

3 Компјутери/многу Модни Овална Црвен Накит Сетови За Жените Античките Сребрена Боја Ретро Прстени, Ѓердани

DEN 248.00
DEN 412.80

Количина на стоки
Достапно


ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
ПРОИЗВОД НАСТАВА
3 Компјутери/многу Модни Овална Црвен Накит Сетови За Жените Античките Сребрена Боја Ретро Прстени, Ѓердани И Обетки Кристал Подарок 2018 Нова Точка стил : Жените Накит Сетови Количина : 1lot=1set=3pieces Главниот Камен : ААА Смола Друг Камен : ААА Кристал Meterial : Антички Сребрен Позлатен Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Број на Модел : GT-0081
CUSTOMER REVIEWS
ПРОИЗВОД МЕРЕЊЕ
ПРОТАГОНИСТОТ НА РАЗНИ ПРИЛИКИ
ПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА
Превозот Начин Недела Следење на Веб-сајтот на Превозот Начин Недела Следење на веб-Сајт Пост Воздух Mail 15-60 дена www.17track.net/en/ Aramex Изразат 5-15 дена www.aramex.com EPacket 7-20 дена www.17track.net/en/ UPS-от Изразат 5-15 дена www.ups.com/cn Postnord 15-45 дена www.17track.net/en/ Федекс Изразат 5-15 дена www.fedex.com/us/ Шведска Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ EMS Изразат 5-15 дена www.ems.com.cn Хонгконг Пост 15-45 дена www.hongkongpost.hk Холандија Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ SF Изразат 5-20 Дена www.sf-express.com DHL 3-10 Дена www.dhl.com/en.html Ali Express Стандард Превозот 15-35 дена Ali Express официјалниот веб-сајт цел страница 1.LY Накит Датумот на Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен од Страна на Празници, Прослави, Лошите Временски услови, Царина, Итн.
2. Пост Воздух Mail Да Источно-Европски Земји, Јужно-Американски Земји Може Да Потрае Подолго Од 60 Дена.
3. Експрес Обично Има Царина Прашања, Во Тој Случај, Ве Молиме Да Соработува Со Царинските Да Плаќаат Данок.
ПАКУВАЊЕ
Повеќе Објекти Ќе Бидат Спакувани Во Кутии
ШОПИНГ ПРОЦЕС
ПЛАЌАЊЕ
1. Ние Прифаќаме Сите Методи За Плаќање Погоре. Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати.
2. За Голема Цел Ќе Бидат Понудени За Екстра Попуст Од Се Да Ни Се Јавите. 3. Направи Плаќање Во Рок Од 24 Часа.
НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ

Карактеристики на стоката

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Прстен Големина:
9, 8, 10, 7
Должина:
50cm
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Смола
Бренд Име:
wbmqda
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Обетки/Прстен
Повод:
Партија
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
GT-0081
функцијата 2:
2018 Нови Пристигнување H
Функција 3:
Жените мода накит
Пад на превозот:
Пад на Превозот прифати
Место на Потекло:
Кина (Копно)
превозот:
Цел>10USD,Бесплатен превозот
Експрес Слободен Испорака:
Цел>150usd Слободни DHLЕМСFEDEX...
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат