.

.

New
Dslr фото Камера Торба За Sony HX300 HX400 A6300 A6000 A580 A560 A450 A390 A7R A77 A65 A58 A57 A3000 A350 A700 A900 A550 A500 A330

Dslr фото Камера Торба За Sony HX300 HX400 A6300 A6000 A580 A560 A450 A390 A7R A77 A65 A58 A57 A3000 A350 A700

DEN 377.00
DEN 405.60

Количина на стоки
Достапно

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Такси превозот направени од страна на враќање на предмети ќе биде на товар на купувачот. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Подебел материјал, shockproof, повеќе текстура. Во светот Превозот , за Да ги намалите трошењето, секој објект ќе брод со следење БР. Ние ќе работиме со вас за да се решат проблемите. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Џеб на предната страна од кесата , може да се стави на батеријата мемориска картичка, полнач и други додатоци.
Карактеристики :
Нов стил случај за sony камера и висок квалитет. Ние сме повеќе од среќни да го следат вашите упатства. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Може да биде ставен во неа, без отстранување на леќа. Ако дознаете информации за увоз даночни ситуација во вашата земја, и вие мислите дека постојат начини за да се намали даноците што треба да се плати (или елиминирање на даноците целосно), само кажи ни што ви треба со ставање инструкции (во однос на означување, пакување, декларации, фактури, и сл.) во полето за коментари во текот на исходот. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Рака носејќи или рамо, рака или тока. Ако сте заинтересирани во нашите производи и сакате да го купите, закажете потоа завршување на плаќање. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и твојот пост.8 cm
Компатибилен со :
За Sony 7 M2 K 7 M2 7 RM2 A7 R A7 RII A7 II A6300 A6000 A5000 A3000 A580 A560 A450 A390 A77 H400 H300 HX300 HX400
За Sony HX300 HX400 A6300 A6000 A580 A560 A450 A390 A7 R A77 A65 A58 A57 A3000 A350 A700 A900 A550 A500 A330 Алфа О7 II Mark II
Забелешка : ве Молиме според нивните камера големина и должина на објективот, изберете дали да се купи, ви благодариме
Пакетот вклучува :
1 x Камера Торба
1 x Рамо, рака
Се прикаже :
Ние фотографија од страна на нашите професионални фотографи, кои имаат за цел да им служи на најдобрите вистински фотографии. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Внимание ве молам! Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.3 оз Боја : Црна Материјал : Nylo Големини : Надворешниот големина (Dxšxv) : 15.
Shockproof материјал, отпорни на абразија, истиснување отпорни, за да се заштити вашата камера подобро.
Царинската :
Цел ќе биде прогласен како подарок или пониска вредност за да се минимизира вашиот сопствен е данок, и лесно обичај постапка.
Повратни информации :
Како вашите повратни информации е навистина важно за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.
Враќање/Поврат :
1.
Двојно патентите дизајниран за лесно да се извлече. Она што ќе добиете е иста како фотографии, но ве молиме љубезно им овозможи на аберации. Ви благодариме за разбирањето!.5 cm x 12cm x 20cm Големини : Внатрешна големина (Dxšxv) : 13cm x 11cm x 18.

Карактеристики на стоката

Боја:
црна боја
Број На Модел На:
Dslr фото Waterpro Камера Торба
Материјал:
Најлон
Употреба:
Универзална,Батерија,dslr фото Камера,Mirrorless Систем Камера
Пакет:
Yes
Тип:
Камерата Кеси
Стил:
Чанти
Бренд Име:
HuWANG
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат