.

.

New
Џемпер Мажите Pullover Кашмир Скокач Класичен Мода Plaid Ленти Машки Џемпери Се Повлече Homme Hiver Машки Сомот Облека Трикотажа

Џемпер Мажите Pullover Кашмир Скокач Класичен Мода Plaid Ленти Машки Џемпери Се Повлече Homme Hiver Машки Сомот

DEN 513.00
DEN 854.88

Количина на стоки
Достапно


Информации За Производот
Име на производ : Мажите џемпер
Боја : црвена / сино/ портокал
Материјал : волнени мешавина
Стил : Неврзан
Големина : Азија големина М-XXXL
Мекост : Мека
Еластична Индекс : Медиум
Ако не сте сигурни за големината ,изберете големина според големината на табелата,
или да ни кажете висина /тежина /градите,ние ќе ви ги даде право големина

Карактеристики на стоката

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
IEGLA
Стил:
Preppy Стил
Материјал:
Кашмир,Полиестер,Микрофибер,Акрилик
Техника:
Станот Плетени
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тип На Објект:
Pullovers
Затворање Тип:
Никој
Дебелина:
Стандард
Шаблон Тип:
Крпеница
Волна:
Тенка Волна
Маскирани:
No
Број На Модел На:
SW277
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Црисс-Крос
Пол:
Мажи
боја:
Црвена,Сина,Портокалова
Големина:
m,l,xl,2xl,3xl
Број На Модел На:
SW277
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат