.

.

New
PLA03010S12M 3010 30x30x10mm DC 12V 0.07 3-Линии 6300RPM 3.5 CFM tachometer мини axial вентилаторот за Ладење

PLA03010S12M 3010 30x30x10mm DC 12V 0.07 3-Линии 6300RPM 3.5 CFM tachometer мини axial вентилаторот за Ладење

DEN 342.00
DEN 380.16

Количина на стоки
Достапно


Модел : PLA03010 S12 M
Големина : 30*30*10мм
Напон : 12 V
Актуелни : 0.07 На
Брзина : 6300 RPM
Воздушниот волумен : 3.5 CFM
Бучава : 14d BA
Приклучок : матична Плоча 3 P Интерфејс
Кабел должина : 8 CM

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
AVC
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
PLA03010S12M
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Пакет:
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат