.

.

New
AVC DS04010B12U DC 12V 0.14 НА 4cm 4010 двојна топката-имајќи ПРОЦЕСОРОТ axial вентилаторот за ладење

AVC DS04010B12U DC 12V 0.14 НА 4cm 4010 двојна топката-имајќи ПРОЦЕСОРОТ axial вентилаторот за ладење

DEN 337.00
DEN 374.40

Количина на стоки
Достапно


Модел : DS04010 B12 U
Големина на : 40*40*10ММ
Брзина : 5500 ВРТЕЖИ во минута
Имајќи тип : двоен топката имајќи
Живот : 80,000 часа
Бучава : 25 DBA
Воздухот референци : 28 .17~35.97 CFM
Номинална напон : 12 V
Номинална напон : 0.14 На
Интерфејс : 3pin плоча интерфејс

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
AVC
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
DS04010B12U
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Пакет:
Yes
Бучава:
Ниска
Фан Големина:
4 см
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат