.

.

New
За Mazda CX-5 CX5 2013 2014 2015 година Автомобил покритие детектор ABS Хром скратува Пред дното Решетка Решетка Решетка браник работ дел 1pcs

За Mazda CX-5 CX5 2013 2014 2015 година Автомобил покритие детектор ABS Хром скратува Пред дното Решетка

DEN 2658.00
DEN 2986.56

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Дијаметар:
1cm
Бренд Име:
Xodouhi
Објектот Ширина:
1cm
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Име На Модел:
RYDGR6453
Модел:
Бренд На Автомобил Материјали
категорија:
Налепници
дизајн:
зборови
Објектот Должина:
1cm
Објектот Висина:
1cm
Материјал Тип:
ABS
Налепница Сместување:
Целото Тело
is_customized:
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат