.

.

New
Лето Мека поврзана памук спиење bottoms жените Флорални лабава пижами Дневна панталони жените свеж дом панталони секојдневен панталони

Лето Мека поврзана памук спиење bottoms жените Флорални лабава пижами Дневна панталони жените свеж дом

DEN 599.00
DEN 704.64

Количина на стоки
Достапно


Големина инструкции
Цел етикетата на Производот LL и LLL, ГОЛЕМИНА LL = XL ; ГОЛЕМИНА LLL = XXL ви благодариме за вашето големо разбирање. Плаќање
-Ќе може да плаќаат со Western Union, Moneybookers, Виза, Мастеркард кредитни картички,банкарски трансфер.
-(Ако сте треба да се обрне на друг начин,ве молиме контактирајте со нас,ние wiill понуда друг метод на плаќање,ние, исто така, го прифати плаќање од страна на e-mail адреса).
Испорака
-Сите налози се постапува во рок од 5 работни денови по добиеме плаќање,па ве молиме да обрнете тоа ПОБРЗО, така што можеме да брод од навремено откако ќе се направи нарачка.
-Предмети ќе се испраќаат преку Пост Воздух Mail, EMS, epacket, DHL, Fed Ex или UPS.
-Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот е адреса која се нудат од страна на купувачи, ве молиме да ја потврдите вашата адреса за плаќање.
-Ps : се обезбеди комбинирање на превозот, но, превозот цената зависи од тежината на предмети. Значи, ако сакате да го направите комбинираат превозот, ве молиме да ни даде на точка име сакате, и ние ќе се пресмета ќе вкупната цена вклучувајќи го и превозот.
Прилагодување
-Ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со нас за персонализирана понуда; или ако се стави некоја ГОЛЕМА цел.
-Ние сме фабрика, може да понуди нешто што сакате!
Политика На Враќање
-Да се направи на купувачот најмногу задоволство. Ние обезбедуваме политика на враќање. Можете да брод објектот назад за наплата (превозот надомест ќе не враќа) или размена.
-Ние може да не се одговорни за промена на умот или изгубени пошта, но ако грешка е наш, Ние ќе ми биде драго да се обезбеди целосно враќање на средствата.
Повратни информации
-Се надеваме дека за 5 ѕвезди повратни информации многу. Ако не сте задоволни со објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине на повратни информации. Трпение и разбирање се доблести. Ние ќе им даде на VIP членство на добра клиенти врз основа на нашата соработка рекорди!

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
спиење bottoms
Затворање Тип:
Drawstring
Број На Модел На:
2018-4-3 08
Сезоната:
Лето
Должина:
Full Length
Материјал Состав:
100% Памук
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
mialucce
Шаблон Тип:
Флорални
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат