.

.

New
2А USB Кабел За iPhone 5 6s 6 7 Плус 8 X Мобилен Телефон USB-Кабел 1m Жица Податоци USB Конектор за Кабел 100pcs/многу DHL Бесплатен Превозот

2А USB Кабел За iPhone 5 6s 6 7 Плус 8 X Мобилен Телефон USB-Кабел 1m Жица Податоци USB Конектор за Кабел 100pcs/многу

DEN 4272.00
DEN 5026.08

Количина на стоки
Достапно


2А USB Кабел За i Phone 5 6s 6 7 Плус 8 X Мобилен Телефон USB-Кабел 1m Жица Податоци USB Конектор за Кабел 100pcs/многу DHL Бесплатен Превозот
Карактеристики : Овој кабел не е оригинална, но со Врвен квалитет. 100% Сосема Нов Врвен Квалитет На кабел е гарантирано да работат со Телефон 2 во 1 функционалност Податоци Sync / Држачи за Кабел USB 2.0 Компатибилен, сирена стил Должина на Кабел : 1 M Бои : Бела , Црна, Сина , Црвена,
Вкупно 4 бои, ве молиме оставете порака која боја ви треба, или само да испрати случаен боја ; топло известување имаме многу стил кабел онлајн за продажба можете да ги Додадете во Мојата Омилена Продавница!!!
Имаме тестирани сите полначи информации за вас, Тие се со добар квалитет, може да се купи нив слободно.
(Ние сме трговија на големо од нашата фабрика,добредојде на сите почитувани freind проверете нашата фабрика кога ќе се испорача во кина ), Испратени од Време : 24-48 Hours Испратени надвор !

Карактеристики на стоката

боја:
Сина, Црна, Црвена, Бела, Се Меша Бои
Големина:
1m
Број На Модел На:
I5-015
Бренд Име:
hopeboth
Компоненти:
USB кабел
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен Со (1):
За iPhone 6 6s Плус
Компатибилен Со (2):
За iphone 5 5C 5S SE
Компатибилен Со (3):
За iPad мини/Ер/Pro
квалитет:
А++++
Бои:
Бела, Црна, Црвена, Сина
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат