.

.

New
220v Електрични сладолед Вафли Конуси Производителот Машина Бејкер Железо со Дигитален Дисплеј

220v Електрични сладолед Вафли Конуси Производителот Машина Бејкер Железо со Дигитален Дисплеј

DEN 41712.00

Количина на стоки
Достапно

Ќе имаме одмор од 10 до 21, Февруари.
Сите наредби на одмор ќе биде испорака по 23th, Февруари.
Параметар за Scones Машина;Вафли Конус Машина;сладолед вафли Конус производител
Ако објектот е бесплатен превозот во некои земји. Пред да поставите цел, да се погледнеме во земјата листа за да видите дали вашата земја е во бесплатен превозот во листата. Ако вашата земја не е во бесплатен превозот во листата, ве молиме да побара од мене да го цитирам ви такси превозот.
Бесплатен превозот производ во нашата продавница ќе ви бидат доставени од страна на fedex,UPS-от,DHL,ПАТАРИНА и така натаму.Продавачот има право да ја избере соодветна изразат компанија за продавачот.
Ако сте клиенти од руски,ние ќе ја испратите вашата машина од страна на руската зелена линија,што е потребно за 15-18 дена до вашата врата,но бесплатен превозот.
Ако не ми пречи,ве молиме цел.
ако умот дека ќе може да ни се јавите пред цел.
Ние ќе ја испратите вашата машина со DHL,Fed Ex,UPS-от,ТНТ и така натаму.
Име
Сладолед вафли Конус производител
Напон
220 V/50 Hz
Моќност
1.1 kw
Големина на тавата
21 CM
Големина на машина
245*470*170mm
Гаранција и Враќање : Ние гарантираме за објектот ние распродадени е во 100% со добар квалитет и состојба. Секој објект ќе бидат тестирани внимателно пред превозот надвор. Но, понекогаш поради mishandling за време на превозот, некои делови може да изгубат, машината не ќе работат правилно. Во овој случај,ние ќе бидеме трпеливи и да ви кажам како да се поправи тоа, и ако сите делови се погрешни, ќе им понуди 90 дена бесплатен делови за замена. Ние им овозможи да се врати назад на секој распродадени предмети во рок од 7 дена. Купувачите ќе биде потребно да се одговорни за двете такси превозот и враќање такси. Испорака метод : Почитувани, ние ќе го избере соодветна изразат компанија за вас,како што се UPS-от,DHL ТНТ и Fedex. Машината ќе пристигна во рок од 7 дена под нормални услови. Начин на плаќање : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : Ние прифаќа следниве начини на плаќање : со Кредитна картичка, Web Money, TT, Western union, Paypal, Qiwi паричникот П : дали постои следење на број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на број, и можете да проверите на пратката статус на веб-страницата Повратните информации : Ние зависи од клиентите задоволство да успее,затоа што позитивен фидбек од 5 ЅВЕЗДИ е исклучително важно за нас, ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави вашиот позитивен фидбек, Ако дојде во било какви проблеми при користењето на нашите објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било неутрални или негативни повратните информации. Ние ќе ги реши сите проблеми за вас. За враќање назад клиенти, ние ќе ви понуди голем попуст и прилично подарок да ви се заблагодарам за вашата поддршка.

Карактеристики на стоката

Број На Модел На:
DJ-03
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Капацитетот на Работа, Чаша (Чаша):
21cm
Бренд Име:
SHIPULE
Напон (V):
220v
сертификација:
QS
Функција:
вафли производител
Додатоци:
мувла
Моќност (W):
1100
Материјал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
standerd пакет:
извоз тешко картон
испорака:
3-7 дена по плаќање
мувла:
2 мувла
фактурата:
како ваша желба.
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат