.

.

New
2018 Нови Лето Tee Кошула Смешно Т КОШУЛА ЈИН И ЈАНГ MANDALA ЗЕН BUDDHISMUS АНТИ СТРЕС ФЕНГ ШУИ ЧИ Обичај T-shirt

2018 Нови Лето Tee Кошула Смешно Т КОШУЛА ЈИН И ЈАНГ MANDALA ЗЕН BUDDHISMUS АНТИ СТРЕС ФЕНГ ШУИ ЧИ Обичај T-shirt

DEN 609.00
DEN 609.12

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Продажба со Pack:
No
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат