.

.

New
YGYEEG Тесни 2018 Мода Жени Секси Чорапи Дама Печати Шема Pantyhose Чорапи Хулахопки Femme Хулахопки Слаби Нозе Pantyhose

YGYEEG Тесни 2018 Мода Жени Секси Чорапи Дама Печати Шема Pantyhose Чорапи Хулахопки Femme Хулахопки Слаби

DEN 120.00

Количина на стоки
Достапно


Предмет : Хулахопки Пол : Жените Шаблон Тип : Писмо Материјал : Памук, Spandex,Полиестер,Микрофибер Процес : печатење Шема : солидна боја на Производот категорија : pantyhose Функција : невидлив, ги апсорбира потта, лифт buttock, обликот, дишат. Дебелина : Тенок Главниот ткаенина компоненти; памук

Ако имате било какви прашања , можете да не контактирате во секое време.
Големина На & Гаранција За Квалитет
Секој од нашите производи помина строго упатство за инспекција пред испраќање.
Пет Ѕвездички Повратни Информации Барање
Секој еден од нашите prouct е навистина ниска добивка, ние само се надевам u како тоа
и оставете го Пет ѕвездички на повратни информации за поддршка,ви благодариме .
Превозот
? Кога ќе се примени на ред и Примате платформа за тргување испорака известување, ние ќе ја испорача стоката, како е можно поскоро.
? Ние Брод на Светот,
? Предмети се испраќаат од Кина користење на Кина Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 20 до 40 дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.
Плаќање
? Ние прифаќаме alipay тука.
? Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и др
Гаранција и Гаранција
?12 месеци Гаранција. Купи со доверба!
? Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
? Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителни трошоци.
Други Политики
?Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
? Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
? Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
? П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
? П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.

Карактеристики на стоката

Големина:
One size
Тип На Објект:
Тесни
Пол:
Жените
Материјал:
Најлон,Полиестер,Spandex
Бренд Име:
YGYEEG
Број На Модел На:
W075
Шаблон Тип:
Печати
Дебелина:
Тенка
pantyhose :
Жените Секси Хулахопки Слаби Тесни
моден хулахопки:
Секси Жените Хулахопки
хулахопки жени:
Жените Секси Pantyhose
pantyhose жени:
женска хулахопки
Жените Пролет/Есен Најлон хулахопки:
хулахопки жени
2018 Мода Жени Секси Чорапи:
pantyhose жени
моден pantyhose:
печати хулахопки
плус големина pantyhose за жени :
жените pantyhose
женска pantyhose чорапи :
Женска Мода
Чорапи:
жените хулахопки
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат