.

.

New
Hotsell 5ml Eyelash Транспарентен Лепак Eyelash Лепило лажни трепки Водоотпорен Лепак трепките сочинуваат Додатоци

Hotsell 5ml Eyelash Транспарентен Лепак Eyelash Лепило лажни трепки Водоотпорен Лепак трепките сочинуваат Додатоци

DEN 188.00
DEN 220.80

Количина на стоки
Достапно


Примена На Метод
Физичките Ефекти
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Компанијата Информации

Карактеристики на стоката

боја:
Јасно
Тип На Објект:
Eyelash Лепак
Бренд Име:
ICONSIGN
Материјал:
Cyanoacrylate Естер
Број На Модел На:
XJM-001-0801
Големина:
1 bottles/lot
сертификација:
MSDS
Задржи време:
45-60 дена
Предност:
Долготрајни силна, лесна за употреба
боја:
Бела
Гаранција период:
1 година( Избегнувајте Сонце)
Мирис:
Ниска
Пакет:
1pcs/кутии
Функции:
Не се токсични, погодност
Нето:
5 ml
Сува:
10-15 секунди
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат