.

.

New
Карбонски Влакна Автомобил Задниот Спојлер Позади покривот крило спојлер за Infiniti G25 G35 G37 4 вратата 2006 - 2013

Карбонски Влакна Автомобил Задниот Спојлер Позади покривот крило спојлер за Infiniti G25 G35 G37 4 вратата

DEN 3355.00
DEN 3901.44

Количина на стоки
Достапно


Fedex/DHL/ТНТ/UPS-от време на испорака 5~7 работни дена.
3) Ако е оштетен за време на превозот, ние ќе го направи целосна наплата или размена на нови една за вас
Сите наши производи ќе бидат двојно проверени и спакувани пред превозот, некои делови се исто така полни со иверица случајот со цел да се заштитат производите и, доколку стоката се уште се оштетени за време на превозот со груб шпедиција, ве молиме љубезно ве молиме да не информирате навремено, и помогнете ни да земе детална слика за оштетените делови, а потоа ние може да побара од друштвото за осигурување да се направи компензација за вас./ Површината е карбонски влакна, ние исто така може да обезбеди 100% сува јаглерод за посебни ставки!
П : дали сликарство вклучени/дали ви обезбеди сликарство?(НЕ за карбонски влакна)
A : Unpainted производ е priming сива или црна боја.
П : колку данок што треба да се платат?
А : Во Европска земја : сите предмети треба увозни давачки, што е 35-45 евра врз основа на нашите мали комерцијална фактура
Во САД на пазарот : сите предмети не треба да се плаќаат увозни давачки, ако вкупниот комерцијална фактура, што е помалку од 1000како што е нашата фактура износ ќе биде 200па во САД на пазарот не треба да плаќаат данок. За да се избегне боја разлика гребнатини и за време на испорака или инсталација, ние силно препорачуваме да го сликам во вашата локална автомобил измена продавница по инсталацијата. имаме строга КК пред секоја пратка .Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации и споделување на нас слики ако ги задоволи нашите производи и нашите услуги . И ние не обезбеди сликарство услуга.
П : Кога ќе можам да добиете пакет по плаќање?
О : Тоа ќе не однесе 3~5 работни дена за да го направи инспекција & пакување & организирање на пратката.
П : Што треба да направам ако не сум задоволен стоката?
А : 1) по примените стоки, ако не сте задоволни, можете да контактирате со нашата служба девојка за возврат ,ние ќе ја плати се врати превозот надомест, ако тоа е нашиот проблем
2) Ако тоа е малку scarched за време на превозот,ќе имаме поправка инструкции за вас или да се вратат назад.
Опис
1.

Карактеристики на стоката

За Возило Брендови/Модел:
Infiniti
Infiniti Модел:
G37
Infiniti G37-Година:
2012
Бренд Име:
ЈУНИ-ХИ
Модел Година:
2006,2007,2008,2009,2010,2011,2012,2013
Име На Модел:
RJC-XP331
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
2.5kg
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
Автоматскиот автомобил покривот спојлер
Производителот Дел Број:
G37 Заден спојлер покрив
Осветленост Дел Број:
задните усна крило за G37
Другиот Дел Број:
Карбонски Влакна заден спојлер за G37 G35
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
Задните
Тип На Објект:
Спојлери
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат