.

.

New
LED Светлечки Суперхерој Децата & Возрасни Маската на Бетмен Партија Цртан Филм Маска За Децата Ден Cosplay

LED Светлечки Суперхерој Децата & Возрасни Маската на Бетмен Партија Цртан Филм Маска За Децата Ден Cosplay

DEN 227.00
DEN 238.56

Количина на стоки
Достапно

Жешка ноќ на Вештерките LED Светлечки Бетмен Маска Возрасни Црна Маскарада Партија Карневал Облечи Горната Половина Лице Цртан филм Маска за Дете Avenger добредојдовте на нашиот магазин. Ако имате потреба од лошиот квалитет и cheapie,се заобиколат ве молам! КУПИ шест Испрати еден слободни. Важна Забелешка Зошто гледам мојата цел боја е во ред? Понекогаш можете да користите e-mail или телефон или таблет проверете ја вашата цел, да се види е погрешна боја, не't worry ова е Aliexpress систем проблем, ние испрати иста боја за да можете со фото модел. Забелешка
Стандардно, оваа точка ќе се испраќаат преку Кина Пост Оригинални Мал Пакет Плус, w hich е без меѓународно следење на број и тоа може само да се следи во Кина.
Ако ви треба меѓународни следење на број, ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Epacket како превозот метод.
Плаќање :
1. Aliexpress прифати Зачувам/ Кредитна картичка/Web Money.
2. Целосна плаќање мора да бидат примени во рок од 7 работни дена од денот на аукцијата завршува,
ако имате проблеми за правење на плаќањето, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.
Превозот :
1. Ние брод на Alixpress 's address САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
2.Како и обично,ние испрати пакет за излез во рок од 1-2 дена откако ќе ја добиете вашата исплата.и pls се задржи во допир откако ќе го постави цел.
3. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки.
Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
4. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Повратни информации :
1. Нашата цел е : на Клиентите е во право засекогаш.
2. Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.
Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5.
3. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин,
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.

Карактеристики на стоката

Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Маски
Материјал:
Пластични
Знаци:
Суперхерој & Sci-Fi Носии
Материјал:
Пластични
Технологија:
Полу прирачник и полу механички
Обработка на кориснички:
Суперхерој Avenger Маска
Број На Производ:
Led Бетмен Маска
Тип на реквизитите:
партија маска
Тип:
Блескав Бетмен Маска
Големина:
Сите кодот
Погоден за:
возрасни & деца
Стил:
Ноќта На Вештерките Половина Лице Цртан Филм Маска
Материјал:
ПВЦ
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат