.

.

New
Обичај Секси Рамо Латинска Танц Здолништа Ракави Латинска Танц Облечи Жените Танго Танц Фустан За Девојка Танцуваат Самба Фустан Costum

Обичај Секси Рамо Латинска Танц Здолништа Ракави Латинска Танц Облечи Жените Танго Танц Фустан За Девојка Танцуваат

DEN 6445.00
DEN 6445.44

Количина на стоки
Достапно


Обичај Секси Рамо латинска Танц Здолништа Ракави латинска Танц Облечи Жените Танго Танц Фустан За Девојка Танцуваат Самба Фустан Costum Жените латинска танц перформанси се облекуваат(1 инч=2.54 см) :
Фустан vs 5pcs : Здолниште + Појас + Ѓердан + Обетки+Headdress цвет XXXXS : Висина 120cm;Биста 60cm;w Waist 50cm;Хип 65cm XXXS : Висина 130cm ;Биста 64cm;Половината 55cm;Хип 70cm XXS : Висина 140cm ;Биста 68cm;Половината 57cm;Хип 75см XS : Висина 145cm ;Биста 74cm;Половината 58cm;Хип 80см S : Висина 155cm ;Биста 78cm;Половината 62cm;Хип 85cm M : Висина 160cm ;Биста 84cm;Половината 64cm;Хип 90cm L : Висина 165cm ;Биста 90cm;Половината 71cm;Хип 95cm XL : Висина 165cm ;Биста 96cm;Половината 78cm;Хип 100cm Ако сакате фустан се вклопуваат за вас,ве молиме испратете ја вашата висина,тежина,cheast,половината и колковите на продавачот,таа ќе направи за вас,и големини се многу важни,ви благодариме за разбирањето!

Карактеристики на стоката

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Танц Тип:
Латински јазик
Број На Модел На:
DC-L0006
Материјал:
Модални,Акрилик,Полиестер,Spandex,Viscose,Вистинска Кожа
Пол:
Жените
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
is_Customized:
Yes
Облека Стил:
Конкуренцијата Одговара
Висина:
4XS 120CM/3XS 130CM/2XS 140CM/XS 145/S 155CM/M 160/L 165CM/XL 165CM
биста:
4XS 60CM/3XS 64CM/2XS 68CM/XS 74/S 78CM/M 84/L 90CM/XL 96CM
Половината:
4XS 50CM/3XS 55CM/2XS 57CM/XS 58/S 62CM/M 64/L 71CM/XL 78CM
хип:
4XS 65CM/3XS 70CM/2XS 75СМ/XS 80/S 85CM/M 64/L 90CM/XL 95CM
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат