.

.

New
Врвен Квалитет на Нова Мода Monacon Гроздобер Црна Тока Обетки Микро Мозаик Зелена ААА+ Циркон Симпатична Змија Обрачот Обетки за Жени

Врвен Квалитет на Нова Мода Monacon Гроздобер Црна Тока Обетки Микро Мозаик Зелена ААА+ Циркон Симпатична Змија

DEN 328.00
DEN 345.60

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
Allencoco
Број На Модел На:
20181070002
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Големина (Должина * Ширина):
17mm*13
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат