.

.

New
4014 висока осветленост LED лента 5M 1020 LED 12V ЛЕР Флексибилни PCB 10мм LED светлото Бело Топло Бела 204 LED/m

4014 висока осветленост LED лента 5M 1020 LED 12V ЛЕР Флексибилни PCB 10мм LED светлото Бело Топло Бела 204

DEN 689.00
DEN 1060.32

Количина на стоки
Достапно


Packge Содржина : 5 M led лента Заврши 5 метри моќ : 26-36 W ( Консултирајте се со нас) По сечење на моќ : Различни должина различни моќ ( Консултирајте се со нас) Demension 5000*10*3мм(L*W*T) Апликации : Таванот Позадина Ѕид, Екранот, Прозорецот, Бленда, Кујна, Бања

Карактеристики на стоката

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
Тип На Објект:
Лента
Просечен Живот (часот):
5000
LED Чип Бренд:
Epistar
Боја Temp(К):
6500
Лента тип:
SMD
Број На Модел На:
4014-204-N-12V
Led Диоди Број/M:
204 компјутери/m
Потрошувачка на енергија (W/m):
11.52 W/m,5.76 W/m
сертификација:
CCC,RoHS
Бренд Име:
Здраво Риба
Повод:
дневна соба
Енергија:
Секогаш На
Водоотпорен:
No
Извор На Енергија:
DC
Напон:
12V
Спецификации (монистра светлина / m):
204
LED Чип Модел:
4014
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат