.

.

New
DIY Монистра Школка Шарм 5mm Дупка,2018 Нова Мода Сребрен Накит Луксузен Подарок За Жените Девојката Одговара Нараквици Ѓердан Ѓердан

DIY Монистра Школка Шарм 5mm Дупка,2018 Нова Мода Сребрен Накит Луксузен Подарок За Жените Девојката Одговара

DEN 268.00
DEN 378.24

Количина на стоки
Достапно


За Производот
Ditheism Накит се Nickle & Доведе Слободни. Ние како Иницијатор и Поддржувач на Светот животната Средина-Пријателски Накит.
Вистински Злато Позлата
Ditheism Накит Се Вистински Злато Позлата Не Хемиски Злато.Позлата Со Три Пати на Злато Позлата.Дебелината на Позлата е Далеку Повеќе Од Истата Индустрија.
Germarny Полирање Технологија Ditheism Накит Полирање Машина е Увезена Од германски. Секој Производ е Полиран во 360 степени.Површина е Мазна и Беспрекорна.
Испраќање Време
Ние ќе Испраќање на Вашите Нарачки во Рок од 5 Работни Дена Откако ќе Добиете Потврда на Уплатата Од Aliexpress.Во Текот На Кинески Државни Празници, Ние Може Да Се Прошири На Превозот Време Конкретно.
За Голема Количина Цел, ве Молиме Контактирајте со нас за да ја Проверите Акции Пред да се Направи Исплата. Ние Може да Потрае Подолго Време За Подготовка на Големи Количество Наредби И ќе Ви овозможи да Знаат На Specifictime Потребно.
Превозот Метод
Ние Обично Ќе Обезбеди Бесплатен Превозот Ali Express Стандард Превозот, Кој Обично Трае 15-35 Работни Денови За Испорака. Превозот Преку EMS,DHL,UPS-от или FEDEX Се исто Така Достапни Ако Сакате Да ја Платите Дополнителна наплата или Вашата Нарачка Стигнат до Голем Износ.Ако Вашата Стока Се Пропуштени или се Оштетени.Ве молиме Контактирајте со Нас Слободно ПОБРЗО.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Ditheism
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
Карма Монистра Школка Шарм 5mm Дупка
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
Karma Beads Shell Charm 5mm Hole
Надворешниот Дијаметар:
11mm
Објектот Форма:
Школка
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат