.

.

New
Onsale 1pc 3 ВО 1 OUT HDMI Splitter 3 Порт Видео HDMI Преклопник Switcher Поддржува Full HD 1080P hd телевизор DVD Mayitr

Onsale 1pc 3 ВО 1 OUT HDMI Splitter 3 Порт Видео HDMI Преклопник Switcher Поддржува Full HD 1080P hd телевизор

DEN 388.00
DEN 431.04

Количина на стоки
Достапно

Спецификација :
Б ранд нови
Примена : DVD Плеер
Конектор Тип : HDMI
Конектор Б : HDMI
Конектор А : HDMI
Боја : Црна
Големина : 6.5 х 6.5 х 1,5 см
Поддршка на 12-битни длабоко боја полна 1080p.Z
Исклучете го поддржува со HDMI1.3б.
Високи перформанси до 2.5 Gbps.
Една ИЗЛЕЗНА порта и три порта.
Карактеристики :
Овој вид на HDMI Овој вид на HDMI Засилувач мини Switcher правци high definition видео (во multipl резолуции до 1080p) и дигитален аудио од кој било од неколку извори за да ја се прикаже единици. Сите влезови се приспособат на конекции на high definition видео извори истовремено компатибилен и за HD-DVD НЕБОТО-STB за PS3, Xbox360 и сл. Излез испраќа high definition аудио/видео сигнали со висока дефиниција екранот.
Овој HDMI 1.3 Switcher има многу функции кои овозможуваат да се изврши со супериорен начин.
Оваа 3 Портен HDMI Преклопник одржува висока резолуција на видео - убава HDTV резолуции до 1080p 2к 1440p графика и компјутер резолуција до 1920 x 1200 лесно да се постигне.
Тоа карактеристики пластична конструкција со ИЗБЕРЕТЕ го копчето за лесно ракување. Пакет се вклучени :
1pc x 3 Портен HDMI Преклопник Splitter Адаптер За HDTV HD DVD За PS3

Карактеристики на стоката

Должина:
Примена:
Телевизија,Компјутер,Монитор
Бренд Име:
chenyang
Конектор Б:
HDMI
Пол:
Женски-Женски
Пакет:
Пакет 1
Број На Модел На:
043
Пакет:
No
оклопна:
Не-Заштитени
Конектор A:
HDMI
Функција:
HDMI1.4
верзија:
HDMI 1.4
Пакување:
Polybag
Тип:
HDMI Кабли
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат