.

.

New
CBB61 450V 1/2/3/4/5/6/10 uF Таванот Фан Мотор Работи Почнувајќи Capacitor Топла Z09 Капка брод

CBB61 450V 1/2/3/4/5/6/10 uF Таванот Фан Мотор Работи Почнувајќи Capacitor Топла Z09 Капка брод

DEN 39.00
DEN 47.04

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики :
Правоаголна форма, 2 balck жичен монтажа, metalized полипропилен филм
Тоа не е некаква capacitor, широко се користи во тавански вентилатор за подобра стартна мотор да се направи сечилото работа и производство на ветрот
Спецификации :
Модел : CBB61
Материјал : Пластика
Напон : 450 V AC
Фрекфенција : 50/60 Hz
Capacitance : 1/2/3/4/5/6/10u F
Толеранција : ±5%
Големина на : 1 : 3.7x2.5x2.5cm/1.46x0.98x0.98"
2 : 3.7x2.9x2.9cm/1.46x1.14x1.14"
3 : 3.7x3x3cm/1.46x1.18x1.18"
4 : 4.2x3.2x3.3cm/1.65x1.26x1.3"
5 : 4.2x3.2x3.3cm/1.65x1.26x1.3"
6 : 4.2x3.2x3.3cm/1.65x1.26x1.3"
10 : 4.5x3.5x3.7cm/1.77x1.38x1.46"
Количина : 1 Компјутер
1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
2.Ве молиме овозможи 0-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : (Нема Мало Пакет)
1 x Тавански Вентилатор Capacitor

Карактеристики на стоката

capacitance:
1uF, 2uF, 3uF, 4uF, 5uF, 10uF, 6uF
Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
Други
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат