.

.

New
Нови и Оригинални За Нико AF-S DX Nikkor 18-300мм F3.5-5.6 G ЕД VR ФИЛТЕР ПРСТЕН 18-300 УВ прстен 1K632-283 на камерата Леќи на Камерата Поправка Дел

Нови и Оригинални За Нико AF-S DX Nikkor 18-300мм F3.5-5.6 G ЕД VR ФИЛТЕР ПРСТЕН 18-300 УВ прстен 1K632-283

DEN 2328.00

Количина на стоки
Достапно


Нови и Оригинални За Нико AF-S DX Nikkor 18-300мм F3.5-5.6 G ЕД VR ФИЛТЕР ПРСТЕН 18-300 УВ прстен 1 K632-283 на камерата Леќи на Камерата Поправка Дел
Почитувани клиентот
Стара нова продавница декорација, нови оригинални делови на полиците, добредојде на нови и стари клиенти да ја нашата продавница! Продавница секогаш инсистира на интегритетот менаџмент, тенка профит да го продаде, гаранција за квалитет! Ви посакувам на сите просперитетна бизнис! Најдобри желби за вас! Ние ќе ви се исполнат што е можно, како продавница за надградба на полица. За повеќе SLR камера додатоци, ве молиме додадете мојот skype. Ви благодарам многу! Почитувани Купувачот, нашата компанија се specilized во продажба SLR и леќа поправка делови, но исто така да купите друга кина стоката, ако треба , нашите контакт информации како што следува : We Chat : 18620377208 SKYPE : chinasns2013 QQ : 961507225

Карактеристики на стоката

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
18-300мм
Компатибилен Камера Стил:
DSLRs
Бренд Име:
HAGEZA
Компатибилен Бренд:
за Нико
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат