.

.

New
50Pcs Мешана Смола Круг Мрачно Шиење Копчиња За Детска Облека Scrapbooking Декоративни Botones Занаетите DIY Додатоци

50Pcs Мешана Смола Круг Мрачно Шиење Копчиња За Детска Облека Scrapbooking Декоративни Botones Занаетите DIY

DEN 72.00
DEN 140.16

Количина на стоки
Достапно


Материјал :
Акрилик
Големина на :
Appro : 13mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Како Слика
Количина :
Ќе добиете 50 Pcs на овој објект во листата цена,
Дел Бр.
H1044

Карактеристики на стоката

Тип На Производ:
Копчиња
Број На Модел На:
H1044
Техника:
Обоена
Функција:
Хемиско Чистење,Без Никел,Еко-Пријателски,Перат
Копчето Тип:
4-Дупки Копчето
Материјал:
Смола
Обликот:
Круг
Декорација:
Монистра
Бренд Име:
lacontrie
Стил:
Flatback
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат