.

.

New
Детето летало со HD камера (1280 x 720P) U31W Quadcopter со надморска Височина се Одржи Обезглавени Режим

Детето летало со HD камера (1280 x 720P) U31W Quadcopter со надморска Височина се Одржи Обезглавени Режим

DEN 3860.00
DEN 4063.20

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Тип:
Авион
Карактеристики:
Далечинска Контрола
Воздушна Фотографија:
No
Предупредување:
Корисниците на возраст под 14 години мора да биде под водство на возрасни
Состојба на Собранието:
Подготвени-to-Go
Материјал:
Пластични
Контрола На Канали:
4 Канали
Далечински Растојание:
20-30 merters
Време На Полнење:
околу 60 минути
Број На Модел На:
U31W
Бренд Име:
BLLRC
Пакетот Вклучува:
Оперативни Инструкции,Батериите,USB Кабел,Далечински Контролер,Полнач,Камера
Гаранција:
no
Извор На Енергија:
Електричен
Далечинска Контрола:
Yes
Акција Време:
За 6-8 минути
Контролор На Батеријата:
7.4 V 350mAh
Возраст Опсег:
> 14 години,Grownups
Димензии:
11cm-30cm
Полнење Напон:
7.4 V
Контролор На Владата:
MODE2
Приклучоци Тип:
USB
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат