.

.

New
Јапонски Стил Есен Рима Бели Порцелански Кригла Вода Сад Господар Чај Првенство Teacup Филџани Кафе со Strainers Креативни Дома Декор

Јапонски Стил Есен Рима Бели Порцелански Кригла Вода Сад Господар Чај Првенство Teacup Филџани Кафе со Strainers

DEN 1344.00
DEN 2068.32

Количина на стоки
Достапно


Бренд ZEETOON Материјал Бели Порцелански Име Јапонски Стил Есен Рима Бели Порцелански Кригла Занает рачно изработени, Рачно Насликани Големина
СЛ. Капацитет : 350ml Пакет Листа
1 PCS Кригла (Без Други Чај Сет) Пакет
Безбедност пакување
Области на примена
Чај соба, дневна соба, канцеларија

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
ZEETOON
Спецификација:
1
Обликот:
Handgrip
Материјал:
Керамички
Керамички Тип:
порцелански
Додатоци:
Со Никој
Стил:
Јапонија Стил
Тип:
На Пример Шолји Кафе
сертификација:
CIQ
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Drinkware Тип:
Чаши
Име:
Јапонски Стил Есен Рима Бели Порцелански Кригла
Материјал:
бели порцелански
Големина:
FIG.
Капацитет:
СЛ.
занаети:
Рачно Изработени, Глазура, Рачно Насликани
Производот:
кригла
вид:
Чај Групи, Дома Украс
Области на примена:
Чај соба, дневна соба, канцеларија, Отворено
Пакет Листа:
1PCS чаша Чај (Без други Чај во Собата)
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат