.

.

New
Спортски Ум Автомобил Стил На Автомобил Светилка Веѓа Автомобили Автомобил Налепница За Мицубиши lancer екс надворешност додатоци

Спортски Ум Автомобил Стил На Автомобил Светилка Веѓа Автомобили Автомобил Налепница За Мицубиши lancer екс

DEN 287.52

Количина на стоки
Достапно

ние ќе ја испрати на предмети наскоро откако вашата уплата е завршен. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Гаранција & Одржување : 1.
Контактирате за било која специфична наредби, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат потребите на клиентите.Ние нудиме на 1-месец слободна замена.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Лесно чистење & одржување. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.Купувачот треба да се обиде да се поднесе daim со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Ве молиме бидете сигурни дека големината е она што го сакате, пред купување, белата е боја како сребро,не 100% чиста бела, ако умот ве молиме не цел
Употреба : 1. Боја Несовпаѓање : 1.Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. За голема количина е купувачи, ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации и цени, попуст е достапен за мешан наредби.Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние може да го прилагодите други стил и боја налепница, ако не се најде она што го сакате во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас за слободни, ви благодарам.
Испорака :
1. ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Чистење на вашиот автомобил површината каде ќе се залепи и да пресуши. Повратни информации : 1. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
DIY свој личен автомобил.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Се враќа : 1.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ние не гарантираат добијат време, поради разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

Карактеристики на стоката

Големина:
11.4 x 3.2 inches, 13.8 x 3.8 inches, 15.7 x 4.3 inches, 22.8 x 6.3 inches
Тип На Објект:
Налепници
Објектот Ширина:
3.2inch
Објектот Должина:
11.4inch
Објектот Висина:
0.01inch
Модел:
ОЕМ
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Налепница Сместување:
Целото Тело
Бренд Име:
спортски ум
is_customized:
Yes
Име На Модел:
SMB9-99
Материјал Тип:
домашно милениче
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат