.

.

New
Обичај Срцето Ѓердан Само Љубов Birthstone Ѓердан Од Злато Боја Ѓердан За Неа

Обичај Срцето Ѓердан Само Љубов Birthstone Ѓердан Од Злато Боја Ѓердан За Неа

DEN 1142.00
DEN 1343.52

Количина на стоки
Достапно


Тоа го симболизира вашата љубов за неа денес, утре и секогаш! Срцето во центар значи твоето срце е секогаш со неа, каде што таа оди. Добар подарок за да се подготват за Вљубените'a Ден. Ништо не вели "те сакам" ми се допаѓа ова срце ѓердан.Однесувајте се кон себе си или некој посебен, и да го персонализирате твое денес!
Материјал : 925 Sterling Silver
Боја : Златна Боја
Pendant Големина:1.45*1.85 CM(0.58*0.74 ИНЧИ)
Главната Birthstone Големина : 7*7 MM(0.28*0.28 ИНЧЕН
Синџир Должина : 14inch/16inch/18inch/20inch/22inch
Како да се цел
1. Ве молиме љубезно ве молиме да ни кажете главната birthstone треба
2. и да го изберат синџир должина, тогаш тоа е направено.
ние ќе се направи, особено за вас!
Бојата на Birthstone :
Јануари
Февруари
Март
Април
Може да
Јуни
Јули
Август
Септември
Октомври
Ноември
Декември
ПРЕВОЗОТ :
Овозможи 3-7 дена за производство.
Време на испорака во зависност од тоа каде се наоѓате :
DHL Време на Испорака : 4-7 Дена
==============
Затоа ние строго се придржуваат до следната политика :
*Секоја корекција или престанок на вашата цел мора да се побара во рок од 24 часа од купување, со цел да не се направат никакви дополнителни трошоци или таксата за откажување.
*После 24 часа, било корекции ќе бара дополнителни 40% такса пред работа е завршена и сите откажувањето ќе резултира со 40% такса пожали од вашата последна наплата.
==============
Од страна на ставање на ред со нас, вие се согласувате со овие услови.

Карактеристики на стоката

Должина:
45cm, 50cm, 40cm, 55cm, 35cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Бренд Име:
AILIN
Број На Модел На:
CG106
is_customized:
Yes
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
1.45*1.85 CM(0.58*0.74 ИНЧИ)
Материјал:
925 Sterling silver
Материјал:
925 Sterling silver
боја:
злато боја
Главната Birthstone Големина:
7*7MM(0.28*028INCH)
Синџир должина:
14/16/18/20/22
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат