.

.

New
Плус Големина ОЛ едно Копче Долг Одговараат Дама Пролет и есен Црно Палто Дама Грб Јакна Висок Квалитет на Секојдневен Јакна TB1856

Плус Големина ОЛ едно Копче Долг Одговараат Дама Пролет и есен Црно Палто Дама Грб Јакна Висок Квалитет на

DEN 2449.00
DEN 3499.20

Количина на стоки
Достапно

Референтна Висина големина & . Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо Градите ширина Облека долг Ракав Должина cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи XS 34 13.39 82 32.28 89 35.04 56 22.05 S 35 13.78 86 33.86 90 35.43 57 22.44 М 36 14.17 90 35.43 91 35.83 58 22.83 L 37 14.57 94 37.01 92 36.22 59 23.23 XL 38 14.96 98 38.58 93 36.61 60 23.62 XXL 39 15.36 102 40.16 94 37.01 61 24.02 XXXL 40 15.75 106 41.73 95 37.40 62 24.41 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Карактеристики на стоката

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Блејзери
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Џебови
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Памук
Маскирани:
No
Бренд Име:
longqibao
Јака:
Notched
Број На Модел На:
TB1856
Стил:
Канцеларијата Дама
Затворање Тип:
Едно Копче
Облека Должина:
Долго
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат