.

.

New
Девојки Пријатели ferris тркала кафе куќа бутик ветерници тули Градежни Блокови Играчки Компатибилен со повеќето брендови За Девојки подарок

Девојки Пријатели ferris тркала кафе куќа бутик ветерници тули Градежни Блокови Играчки Компатибилен со повеќето

DEN 863.52

Количина на стоки
Достапно

Сите производи се добро познати Кинески брендови.Производи имаат 3 C задолжителна сертификација - "Кина Задолжителна Сертификација" .Компатибилен со "Познати" бренд. Ние испрати стока без оригинална кутија,но со собранието инструкции .Ако ви треба оригиналната кутија,ве молиме контактирајте со нас пред да ја плати цел(Што треба да го плати превозот цена на оригиналната кутија).Но, треба да знаете дека кутија секогаш ќе биде оштетен во транспортот. Ние ќе испитуваме сè добро пред пакување, ако добиете неисправни објектот, ве молиме контактирајте со нас, ве молиме не само остави негативни повратни информации и да оди далеку. Ако сакате голема количина(повеќе од $ 500), можете да контактирате со нас, ние ќе се направи попуст за вас.

Карактеристики на стоката

Тип:
Блокови
Број На Модел На:
33002-6
Пластични Тип:
ABS
Пол:
Девојки
Материјал:
Пластични
3C:
Сертификат
сертификација:
3C
Предупредување:
Тоа содржи мали делови. Не се погодни за деца под 3 години
Возраст Опсег:
> 6 години
Сертификат Број:
2013152203009127
Бренд Име:
JIE-ЅВЕЗДА
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат