.

.

New
2 ПАРЧИЊА/многу hepa h13 филтер H12 виена филтер, Hepa филтри за philips FC9150 FC9199 FC9071 Electrolux Делови ZSC69FD2 ZSC6940 Итн.

2 ПАРЧИЊА/многу hepa h13 филтер H12 виена филтер, Hepa филтри за philips FC9150 FC9199 FC9071 Electrolux Делови

DEN 432.00
DEN 474.24

Количина на стоки
Достапно


2 ПАРЧИЊА/многу hepa h13 филтер H12 виена филтер, Hepa филтри за philips FC9150 FC9199 FC9071 Electrolux Делови ZSC69 FD2 ZSC6940 Итн.
Новиот бренд ,туку квалитетот !
Пакетот Вклучува :
2x hepa филтри
Компатибилна со моделот :
Објектот За philips : FC9080,FC9081,FC9082,FC9083,FC9084,FC9085,FC9086,FC9087,FC9088,FC9089, FC9008,FC9022,FC9023,FC9054,FC9057,FC9064,FC9104,FC9116,FC9122,FC9131,FC9200,FC9204,
FC9206,FC9208,FC9209,FC9066,FC9067,FC9222,FC9262,FC9264,FC9225,FC9266,FC9252,FC9254
FC9256,FC9258,FC9261,
Објектот За philips : ZUA3840 P,ZE346 B,Z3347,ZU3375,US3940 P,ZE360 WP,ZSC69 FD2,ZSC6940,
ZUAG3801, ZUA3940 P,ZUSG3901,ZSC6940
Гаранција & Политика На Враќање
Ние гарантираме задоволство за искрени и разумни купувачот. Ако објектот е оштетен при пристигнувањето, ве молиме да бидат кооперативни да правите фотографии или видео записи на проблемот и испратете ја на нас за да ја провери. За потврди производ погрешна на вашето одобрување, ние може да ви испрати замена на делови бесплатни, но за каква било физичка штета или штетата е резултат на купувачот злоупотреба, Купувачот треба да споделам некои износ.
Повратни информации
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ".
Пратката ќе ви бидат доставени во рок од 35 дена во повеќето земјата . Кога ќе стапка на превозот време дел ве молиме да земете во меѓународниот транзит во предвид. Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.
Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас. Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативна повратна информација.
Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Контактирајте Со Нас
Ве молиме овозможи 24 часа за нас, за одговор, Ако не примате одговори од нас, ве молиме проверете ја вашата е-мејл обезбедување вашето поштенско сандаче не е целосна.
Поради некои ISP СПАМ филтер прилагодувања,вие може да не бидете во можност да го добивате нашиот одговори; ако имате проблеми со примање на нашите пораки,можеби ќе треба да користите друга сметка за е-пошта за да контактирате со нас.
Ние го цениме вашиот комуникација и ние ќе се обидеме нашата моќ за да ги реши сите прашања може да постои.
Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ја додадете нашата продавница на "Моите Омилени" листа.

Карактеристики на стоката

Тип:
Правосмукалка Делови
Бренд Име:
FGHGF
Број На Модел На:
за philips Electrolux правосмукалка делови
Вакуум Дел Тип:
Филтри
тип 1:
hepa филтер за Electrolux philips правосмукалка
тип 2:
правосмукалка hepa филтер
тип 3:
роботот vauum почисти делови
Пакет:
2 парчиња/многу
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат