.

.

New
Wafu 2018 Нови Невидливи Електронско Заклучување На Вратата Безжичниот Далечински Управувач Opeing Со Двојна Кола Отклучен За Домашна Безбедност

Wafu 2018 Нови Невидливи Електронско Заклучување На Вратата Безжичниот Далечински Управувач Opeing Со Двојна

DEN 6163.00
DEN 10271.52

Количина на стоки
Достапно


Wafu 2018 Нови Невидливи Електронско Заклучување На Вратата Безжичниот Далечински Управувач Opeing Со Двојна Кола Отклучен За Домашна Безбедност
Интелигентни Далечинско Заклучување Невидливи Анти-кражба Warded Заклучување Двојно Напојување Дизајниран
Карактеристики :
>Двојно напојување
>Без Жични, Лесно Installtion
>Безжичен Контролер Отклучи/Заклучи
>Bulit во Допир Отклучи/Заклучи префрлате
>Челик&Метал заклучување на телото
>Внатрешна Употреба
>Сува Батерија За Напојување
>Лесна инсталација на сите типови на врата : дрво, стакло, метал, итн.
Објектот Вклучуваат :
1 x Wafu 011 Заклучување;
4 x Далечинска Контрола;
1 x Installtion Додаток за Полнење;
1 x англиски јазик Прирачник за Корисникот.
Ако ви требаат повеќе безжичен далечински контролер,ве молиме да купи повеќе за нашата продавница.
Ви благодариме!!!

Карактеристики на стоката

Број На Модел На:
011
Бренд Име:
wafu
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат