.

.

New
Специјална Понуда Побрзаа Нерѓосувачки Челик Воздржаност Лисици BDSM Секс Играчки Sextoys Возрасните За Жените Ропство Ограничувања Рака Ракави

Специјална Понуда Побрзаа Нерѓосувачки Челик Воздржаност Лисици BDSM Секс Играчки Sextoys Возрасните За Жените

DEN 1871.52

Количина на стоки
Достапно


ПАКУВАЊЕ&ИСПОРАКА
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас . Или понуда за наплата (не вклучуваат товар) откако ќе го прими неговиот објект. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Значи, добредојдовте во мојата продавница да се најдат предмети кои ќе потреби.
Превозот од Кина Пост Воздух Mail, обично се потребни околу 15-40 работни дена да пристигнат. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек. удобно да се носат, парична казна полиран да се направи целата ракави мазна и заоблени.
Се ХРАНАТ DACK Сите производи се 100% оригинални НОВИ и проверени пред пратката. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. И ако вашата нарачка достигне 2 KG, ние ќе ги испрати сите објекти што сте ги bayed до вас преку EMS/DHL . не е лесно да падне. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail или жалба до нашиот менаџер. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве Молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царината во вашата земја. Ве молиме контактирајте ја нашата по услуга на персоналот пред да ја вратите. Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. Даноци или други обичаи поврзани со плаќање. Ако објектот е неисправна на 1 месец, ние ќе рамо ЕДЕН НАЧИН товарни праќаш замена по добивањето враќа.Специјална Понуда Побрзаа Нерѓосувачки Челик Воздржаност Handcuff BDSM Секс Играчки Sextoys Возрасните За Жените Ропство Ограничувања Рака Ракави
Материјал : нерѓосувачки челик
Големина на : Женски : внатрешен дијаметар 57*47mm, висока 22mm, дебели 7mm Машки : внатрешен дијаметар од 65*53mm, висока 22mm, дебели 7mm
Feaeture : 1. високи перформанси вграден заклучување, отворете лесен и погодност Забелешка : поради мерни методи и мерни инструменти се различни, па таму ќе биде имаат малку отстапување, не квалитет проблем или да се воведе разлики. Не се отвори спорот без комуникација. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. Ако ви треба предмети итна, ве молиме изберете превозот метод EMS и плати дополнителни превозот цена (превозот време од 3-7 работни дена). Купи со доверба (со исклучок на опрема) Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 7 дена по примање. 12 месеци гаранција.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. safe материјал, висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, безбедни и безопасни за човечкото кожата 2. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Ние ќе го Поправи тоа за вас по добивањето на неисправни објект.
ЦАРИНА &ДОЛЖНОСТ
За да се осигура ќе добиете по нула или минимална данок, ние би можеле да се декларираат како "играчки/дар" со ниска вредност Можеби цел ќе сносите дополнителни увозни давачки. Тоа е многу брзо. Увозни давачки, Даноци, придонеси или други царински надоместок ќе бидат собрани од страна на превозот компанија по испораката. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.

Карактеристики на стоката

боја:
Небото Сино, Чоколадо
Тип На Објект:
Возрасни Игри
Големина:
57*47mm/65*53mm
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
KU-00120
Бренд Име:
Црна Император
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Возрасни Игри
Вид:
лисици за секс
Стил:
сексот игра ропство во bdsm
жешка:
секс алатки роб bdsm
Врвот:
секс играчки за жена метал манжетната
Нови:
sextoys возрасни за парови
Објектот:
bdsm жените во bdsm фетиш
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат