.

.

New
шенжен технологија 4X60X105MM 3000 3.7 v литиум полимер батерија 3 7V volt li po ion lipo полнење батерии за таблет КОМПЈУТЕР

шенжен технологија 4X60X105MM 3000 3.7 v литиум полимер батерија 3 7V volt li po ion lipo полнење батерии за

DEN 734.00
DEN 1440.00

Количина на стоки
Достапно

Повеќе За Производот
15 усд / Цена
US $ 20 / Цена
САД $ 30 / Цена
САД $ 19.53 / Цена
САД $ 34.59 / Цена
САД $ 30.25 / Цена
САД $ 30.25 / Цена
САД $ 30.25 / Цена
САД $ 28.08 / Цена
САД $ 30.25 / Цена
САД $ 32.42 / Цена
САД $ 30.25 / Цена
САД $ 62.81 / Цена
САД $ 38.93 / Цена
САД $ 25.91 / Цена
САД $ 23.74 / Цена
САД $ 25.91 / Цена
САД $ 17.36 / Цена
САД $ 30.25 / Цена
САД $ 24.82 / Цена
Добредојдовте На Нашата Продавница
Ако ви треба ве молиме цел,ви Благодариме!
Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купи,се надеваме дека може да се разбере,ви Благодариме!
1. Пред да ја купите ве молиме да ја потврдите вашата машина дали да се поддржи оваа батерија,Батеријата модел е големината,додека соодветна големина може да.
2. Батерии Напон 3.7 V-4.2 V се нормални,Батеријата Големина и Капацитет е грешка низа,Но, ние може да се најде соодветен за вас.
3. Повеќето типови на батерии не испрскаат Батеријата Модел,Напон,Капацитет,итн., НЕМА Мало Поле,Безбедно Спакувани во Меур Торба.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. Ако овој објект со plug ве молиме запомнете да ни кажете каков вид на приклучокот сакате,инаку ние ќе се испрати без приклучок за вас.
Карактеристики :
1. 100% сосема нов.
2. Висок квалитет и со висок капацитет.
3. Вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето.
4. Големина : 4.2 mm (H)* 60mm (W)* 105mm (L).
5. Volage и Капацитет : 3.7 V и 3000 MAH.
6. Пакет содржи : 1 x КОМПЈУТЕРИ литиум полимер батерија.
Апликации:
1. Батеријата е предвидено со заштитна плоча, која има функции за спречување текот на полнењето, во текот на извршувањето, со текот на струја, краток спој, итн.
2. Овој производ е главно се применливи за MP3 MP4 MP5 GPS Navigator PSP Bluetooth Играчки DVR Звучник Микрофон Рекордер Мобилен Телефон за Итни случаи Напојување Таблет КОМПЈУТЕР Мобилен Телефон PDA КАМЕРА Моќ Банка DVD ЕВД Паметни Часовници, Е-книги Лаптоп Хеликоптер Електронска Цигара и други електронски уреди.
Плаќање:
1. Ве молиме да направите исплата побрзо, тогаш може да се организира испорака за вас побрзо.
2. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Превозот :
1. Предметите ќе бидат испратени од страна на Регистарот на Воздухот Mail до вас, како е можно поскоро.
2. Батеријата ќе ги сите тест по успешното испраќање логистика.
3. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно и детално,И ве молиме да ни нудат за вашиот телефонски број и zipe код за да се обезбеди поштата може да стигне до вас.

Карактеристики на стоката

Номиналниот Напон:
3.7 V
боја:
Бела
Замена На Батеријата:
Yes
Поставете Тип:
Само Батерии
Тип:
Li-полимер
Пакет:
Пакет 1
Батеријата Број:
1
Бренд Име:
yorwats
Номиналниот Капацитет:
3000MAH
Број На Модел На:
4260105
Големина:
4.2*60*105MM
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат