.

.

New
Мажите Компресија Работи Одговара Rashguard ММА Облека Кошула, Панталони Кожата Тесни Кратки Ракави Фитнес Joggers Салата Фудбал Сет

Мажите Компресија Работи Одговара Rashguard ММА Облека Кошула, Панталони Кожата Тесни Кратки Ракави Фитнес

DEN 979.00
DEN 1919.52

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
Одам На Море
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Pullover
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Полиестер,Spandex
Големина:
S-XXXL
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима
Број На Производ:
CP-S001
Спортски постави долго т кошула и панталони:
Долги ракави кошули leggings спорт одговараат на
работи сет мажи:
Маскирна поставите јога одговара
Салата Работи Сет Сцена:
обука,кошарка,трчање,јога
Салата Работи Сет Стил:
активна,јога,обука
Работи Сет Облека стил:
Тесни
Печатење тема:
3D ефект
Работи Поставите Функцијата:
високо еластична,брз-сува,wicking
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат