.

.

New
Апстракт Цртање Слика Слика На Ѕид Платно Маслото Оган Лета Коњ Ѕид Слики за Дневна Соба Дома Декор

Апстракт Цртање Слика Слика На Ѕид Платно Маслото Оган Лета Коњ Ѕид Слики за Дневна Соба Дома Декор

DEN 171.00
DEN 244.32

Количина на стоки
Достапно

Известување сакаме пад на превозот . клиент дизајн ; ако сакате капка превозот jsut го испрати е-мејл или да ги преземат пораки во aliexpress. Имаат добар купување;
Материјал : Висок квалитет на платно
Квалитет : А+++ висок квалитет на платно и HD машина за печатење
Се водат и рамка : формулиран сликарство
Услуги на клиентите : само да го испратите на сликата за нас. Пакет : се Тркалаат во цевка
Пад на превозот : Да
1.E-пакет (7-25days)
2.Кина Пост Регистрирани Воздух Mail( 10-35 дена)
3.Ali Express Стандард за Испорака(10-35 дена)
Size1= 13x18 CM =5 x 7 инчи
Size2= 20x25 CM =8x10 инчи
Size4= 21x30 CM =8x12 инчи
Size5= 30x45 CM =12x18 инчи
Size6= 40x60 CM =16x24 инчи
Size7= 50x75 CM =20x30 инчи
Size8= 60x90 CM =24x36 инчи
(Ние им даде на секоја страна 5 cm празен простор на клиентот да ги красат )
Висок квалитет на платно

Карактеристики на стоката

Големина (Инчен):
13x18 CM Без рамка, 20x25 CM Без рамка, A4 21x30 CM Без рамка, 30X45 CM Без рамка, 40X60 CM Без рамка, 50X75 CM Без рамка, 60X90 CM Без рамка
Бренд Име:
BLINGIRD
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Животните
Материјал:
Платно
Стил:
Класични
Рамка:
Yes
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Спреј Сликарство
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
постери и цртежи:
tableau
постер црно и бело:
ѕидот оркестарот
Маслото на платно рачно изработени:
платно уметност
нордиските posterNordic sytle дете:
постери и цртежи
рамка или формулиран:
намести и формулиран
Висок Квалитет на машина:
HD машина за печатење
стилот на нафта сликарство:
Платно Сликарство
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат