.

.

New
Висок квалитет на модата машки кошули Cufflinks сосема нов сребрен накит бутик Браунинг пиштол cufflinks, француски кошула accessorie

Висок квалитет на модата машки кошули Cufflinks сосема нов сребрен накит бутик Браунинг пиштол cufflinks, француски

DEN 96.00
DEN 119.52

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
ZMXK-200
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Бренд Име:
jiaocharmei
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат