.

.

New
Анти-Изгубени Тело Школка Тело Клипови 100mm 165mm За 1/10 Rc Модел на Автомобил Возило Hsp Arram Traxxas Axial Ecx RCAWD Играчка Делови

Анти-Изгубени Тело Школка Тело Клипови 100mm 165mm За 1/10 Rc Модел на Автомобил Возило Hsp Arram Traxxas Axial

DEN 67.00
DEN 95.52

Количина на стоки
Достапно


Добредојдовте На RCAWD
Пакет Количество:1 Сет
Тежина(г): 5
Опис : 100mm 165mm Анти-Изгубени Тело Клипови За 1/10 Рк Возило
Услуги На Клиентите 1. За Плаќање во Моментов, следниве начини на плаќање се прифатени на Ali Express : Visa/Master Card/Маестро, преведување, Web Money, Yandex.Пари, Western Union,QIWI, ДОКУ, Mercado Pago, Boleto, TEF, Безбедност, Giropay, Sofort Банкарство, Przelewy24, мобилен телефон за рускиот јазик (МТВ, Mega Fon, Beeline, TELE2), American Express. Кликни Тука за Да Знам Повеќе https : //icshall.alipay.com/hall/cate Question.htm?ccate Id=452&pcate Id=444&category Id=452&language=en_US 2. За Превозот Можете да изберете превозот метод сакате кога ќе нарачате . 3. Оставајќи Повратни информации ве Молиме контактирајте со нас, прво ако имате било какви проблеми со нарачката . Најдобри услугата ќе биде понудена.
____________________________________________________________________________________________________________________________
За Производите
За Боја : Метални производи беа обоени со anodic оксидација третман . Понекогаш боја ќе бидат малку различни, како anodic оксидација третман . Се надевам знаете дека пред цел.
За Нула : Бидејќи метал многу е лесно да се биде изгребани. Метални производи може да биде некој дефект на површината како што се нула. Се надеваме дека ќе имате разбирање.
За Различни Серија Процес : можеби секоја серија процес ќе се некои differents со изглед, тоа нема да влијае на производи работи. Се надевам знаете дека пред цел.
За Испорака Адреса 1. ве молиме потврдете го точна адреса пред цел . Ако треба да се промени адресата по ред , ве молиме да го откажете и да има нова цел со точна адреса . 2. ве молиме понуда на адреса на англиски јазик. Analphabetic систем адреса нема да бидат испратени од страна на превозот на компанијата . И оваа цел може да се откаже . Ali Express Премија За Испорака На Руски Купувачот 1. Примачот Име каша биде пасош име. 2. Месец вредност треба да биде помала од 1000 евра и тежина треба да биде помала од 31kg . Или ќе мора да плаќаат данок . 3. Количината на производот во една големина или боја , не треба да биде повеќе од 5 компјутери . Или ќе мора да плаќаат данок . 4. По Превозот Цел, превозникот ќе побара од вас да им понуди број на пасош , пасош име и пасош Датум на Издавање . И ќе мора да потпишан царинење договор за лиценца онлајн.
Контакт со нас за рефундирање во рок од 15 дена ако не добијат по 60 превозот дена. Понуда за следење на број кој има следење на информации . Се навредуваат ако производот биде прекината во превозот.

Карактеристики на стоката

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
N10256 N10257
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Материјал:
Метал
Бренд Име:
RCAWD
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Анти-Изгубени Тело Школка Тело Клипови
Надградба На Делови/Додатоци:
Анти-Изгубени Тело Школка Тело Клипови
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат