.

.

New
Големи Авиони Слика Слика Пејзаж Панорама на уметничките Дела Авионски Фото Платно Отпечатоци Ѕид Уметност за Дневна Соба Дома Декор

Големи Авиони Слика Слика Пејзаж Панорама на уметничките Дела Авионски Фото Платно Отпечатоци Ѕид Уметност

DEN 622.00
DEN 768.00

Количина на стоки
Достапно


Добредојдовте да се , имајте пријатен шопинг време!
Производ Детали :
Тип : Giclee печати слика авион (Не handpainted)
Големина : 20x30cmx2 + 20x40cmx2 + 20x50cm ,
30x40cmx2 + 30x60cmx2 + 30x80cm,
( За Формулиран слика, не е дополнителни платно граница 3-5 см за истегнување . )
Ако ви треба othe r големина, ве молиме контактирајте со нас.
Материјали : СЕДИШТЕТО Ployester платно / Протегала платно со дрво барови, подготвени за висат .
Рамка : Можете да изберете Рамка или Без рамка
Забелешка : Бидејќи на различни прилагодувања,т тука може да биде малку разлика во боја од секоја екранот на уредот. Испорака : 1. Објектот ќе биде предаден во 2-5 дена по потврдена исплатата. 2. Ние нудиме бесплатен превозот од Кина Пост / Али Стандард на Превозот, Ако треба други превозот метод, ве молиме контактирајте со нас.
Пакување :
Прилагодено За Цел :
Вие би можеле да ни e-mail на вашиот сопствен омилена фотографија со посебно барање. Бидете сигурни дека вашите датотеки се доволно голема (150-300 dpi на димензии на печатење). Ако сакате да : цел на нашите сликарство во други големина/стил; конвертирај ја вашата омилена фотографија во висок квалитет на маслото на платно; репродуцира или изберете било слика; цел повеќе копии на нашите масла со прилагодена големина; треба истегнување или рамка услуги; други барања..
Ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што е можно ги прима вашата порака,(во рок од 24 часа). Ние ќе се создаде посебен куписега листата и да го потврди соодветна цена и испорака метод со вас.
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашата сликарство, ве молиме оставете ЦЕЛОСНА 5 ѕвезди позитивни повратни информации, тоа ќе го охрабри нас многу. Ако постои било каков проблем со вашата нарачка, ве молиме да не брзаме, да се остави 1 или 2 ѕвезди повратни информации. Само контактирајте со нас прво , ние го реши ова прашање за вас . Ви благодариме!
Нашата Фабрика и печатени сликарство примероци :

Карактеристики на стоката

Големина (Инчен):
20x30 20x40 20x50 cm, 30X40 30X60 30X80 cm
боја:
БЕЗ РАМКА, РАМКА СО
Стил:
Realist
Бренд Име:
чиста уметност простор
Рамка:
Yes
Предмети:
Уште живот
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
оригиналниот:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Обликот:
Нередовните
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат