.

.

New
2m Бебе Безбедност Браник во Дресот на Деца Табела Агол Заштитник Guard Биро Работ Перница Ленти BM88

2m Бебе Безбедност Браник во Дресот на Деца Табела Агол Заштитник Guard Биро Работ Перница Ленти BM88

DEN 234.00
DEN 278.88

Количина на стоки
Достапно

2m Бебе Безбедност Браник во Дресот на Деца Табела Агол Заштитник Guard Биро Работ Перница Ленти BM88
Карактеристики :
Тип : Бебе Безбедност Браник Лента
Материјал : NBR
Димензии : Ширина : 80mm, Дебелина : 8mm
Должина : 2m
Направени од мека, еколошки, огноотпорни и не-токсични материјали.
Помогне да се заштити вашето дете од остри рабови и агли дома
Погоден за дрво, bakelite, керамички плочки, мермер, стакло, метал агол, итн
Вкупната должина 2м, погоден за различни големини на мебел.
Напомена :
Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја.
Ве молиме овозможи 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење.
1 x Бебе Безбедност Браник Лента
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот. да 18 : 00часот. (GMT+8) од понеделник до сабота . Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела).

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
sozzy
Обликот:
Бар
Шаблон Тип:
Цврста
Пакување:
Еден натоварени
Возраст Опсег:
5T,6T,24M
Материјал:
NBR
Број На Модел На:
127887
Тип На Објект:
Работ & Агол Стражари
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат