.

.

New
50Pcs/Многу КОЧАН LED 240-270LM 3W Лента DIY Извор на Светлина DC10-12V L48*W7*H3mm трговија на Големо Висока Лумен 3W Супер Светло Бесплатен Превозот

50Pcs/Многу КОЧАН LED 240-270LM 3W Лента DIY Извор на Светлина DC10-12V L48*W7*H3mm трговија на Големо Висока

DEN 4800.00

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Вниманието
Извор На Енергија:
DC
Тело Материјал:
Керамички
Напон:
24V
Моќ Толеранција:
1%
сертификација:
CQC,CE,CCC,RoHS
Заврши:
Бранеа Никел
Е dimmable:
No
Гаранција:
2 години
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат