.

.

New
Chainingyee партија обичните секси посочи пети лето пантофли маски beading бела жолта црни потпетици жените чевли голема големина

Chainingyee партија обичните секси посочи пети лето пантофли маски beading бела жолта црни потпетици жените

DEN 1346.00
DEN 1584.00

Количина на стоки
Достапно

Повеќето од есен чизми може да се прилагодат за зимски со кадифен. Ако сакате тоа,ве молиме контактирајте со нас или ние ќе ги преземе чизми со сезоната. Дека нема да го промени изгледот.
Стандард чевли големина табела : 2.5=20 CM=30 CN
3=20.5 CM=31 CN 3.5=21 CM=32 CN 4=21.5 CM=33 CN 4.5=22 CM=34 CN 5=22.5 CM=35 CN 5.5=23 CM=36 CN 6=23.5 CM=37 CN 6.5=24 CM=38 CN 7=24.5 CM=39 CN 7.5=25 CM=40 CN 8=БЕА 25,5 CM=41 CN 8.5=26 CM=42 CN 9=26.5 CM=43 CN 9.5=27 CM=44 CN 10=27.5 CM=45 CN 10.5=28 CM=46 CN 11=28.5 CM=47 CN 11.5=29 CM=48 CN 12=29.5 CM=49 CN 12.5=30 CM=50 CN ви Благодариме за купувањето од нас. Ние ќе понуди целосна помош за било непредвидливи проблеми,ве молиме да не брзаат да се отвори расправа, или ни остави негативни повратни информации. 1. Ако сакате да се прошири датумот на породување, можете да контактирате со нас директно,ние ќе го направи ова за вас. 2. Ако најдете нешто не е во ред со точка, можете да контактирате со нас, ние ќе им понуди задоволни решение за вас. Се разбира, ако не се задоволни со нашето решение, тогаш можете да го отвори спорот, тоа е ваша моќ. Се надевам дека ќе можат да уживаат во шопинг во нашата продавница, која е наш највисок извршување Ако нема попуст. Ве молиме консултирајте се со продавачот за да го измените цената Што само продажба на високо квалитетни производи

Карактеристики на стоката

Чевли Големина:
3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
1803192142
Insole Материјал:
PU
Бренд Име:
chainingyee
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
PU
Применливи место:
надвор
Моден Елемент:
string мушка
Сезоната:
Лето
Обвивка Материјал:
PU
Со Платформи:
No
Чевли Тип:
Слајдовите
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Пета:
7.5 cm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат