.

.

New
Windbreaker мажите волнени грб есен и зима младите лабава мажите диви во текот на колено лажни две woole

Windbreaker мажите волнени грб есен и зима младите лабава мажите диви во текот на колено лажни две woole

DEN 4704.00

Количина на стоки
Достапно


Здраво , пријател , ова е прилагодите стил ,ве молиме кажете ни ја вашата ВИСИНА ,ТЕЖИНА , ПОЛОВИНАТА, кога ќе се направи нарачка .

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Outerwear Тип:
Волна & Мешавини
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Декорација:
Копче
Затворање Тип:
Еден Гради
Ткаенина Тип:
Волнени
Бренд Име:
nanseehome
Sleeve Стил:
Редовни
Дебелина:
Стандард
Монтажни Дел:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Волна
Јака:
Пак надолу Јака
Маскирани:
No
Број На Модел На:
656346
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Облека Должина:
Долго
боја:
Црна
Големина:
S-5XL
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат