.

.

New
GIEMI Прекрасна Срце облик на Кристал Камен Кубни Циркони 925 Фунта Сребрен Прстен Уникатен Дизајн Модерно Сјајна Партија Накит

GIEMI Прекрасна Срце облик на Кристал Камен Кубни Циркони 925 Фунта Сребрен Прстен Уникатен Дизајн Модерно

DEN 227.00
DEN 334.08

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Ангажирање
Обликотшема:
Срцето
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Prong поставување
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Giemi
Број На Модел На:
188J41801
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат