.

.

New
Итни Опстанок Алатка Нови Пристигнување Отворено Кампување Спасување Mylar Термо Ќебе Заврши 2018

Итни Опстанок Алатка Нови Пристигнување Отворено Кампување Спасување Mylar Термо Ќебе Заврши 2018

DEN 59.00
DEN 81.60

Количина на стоки
Достапно


Отворено За Итни Случаи На Преживување, Се Задржи Топло Опрема За Спасување Простор Сребро Mylar Термо Ќебе Заврши
100% сосема нов и висок квалитет
Боја : Сребрена
Големина : Прибл. 210cm*130cm/82.5*51.15
Материјал : се Направени од издржлив изолација mylar материјал
Пакет Се Вклучени : 1 * Итни Опстанок Blandet
Карактеристики :
1. Останува/Одразува 90% од телесната топлина
2. Обезбеди компактен итни заштита во сите временски услови.
3. Покривање на телото, кога несреќи се случуваат за да се избегне температура водат за исчезнати. Имајте тело топло во ладно област.
4. Може да се користи како одраз слој да се испрати сигнал до rescuer.
5. Се отвори како крошна во raining ден

Карактеристики на стоката

Тип:
Џеб, Мулти Алатки
Бренд Име:
Balight
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат