.

.

New
HRH DaVinci Реши Кратенка на тастатурата Кратенка за Функција Силикони Тастатура Покрие Заштитник на Тастатурата на Кожата За Macbook Air Про Ретината 13 15EU/НАС

HRH DaVinci Реши Кратенка на тастатурата Кратенка за Функција Силикони Тастатура Покрие Заштитник на Тастатурата

DEN 287.52

Количина на стоки
Достапно


Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Контактирајте Со Нас
Нашата канцеларија часа се :
- 10 : 00 часот наутро до 19 : 30 часот (GMT +8) од понеделник до петок
- 10 : 00 часот наутро до 15 : 00 часот (GMT +8) од сабота
И нашата канцеларија е затворен во недела и државни празници
Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ние само брод да се потврди цел адреси. УСЛУГА ТРАНЗИТ TIM E е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на Aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас. Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена по расчисти исплата. (Освен некои земји )
2. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ајде да се заштити животната средина заедно!
Нашите производи :
* Нашите производи се директно од фабриката, не постои средина човек, нема висок markup, па ние може да обезбеди квалитет на објектите уште многу конкурентна цена.Ако не можете да т исходот јас mmediately, молба se почекајте неколку минути и обидете се повторно. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние ќе се направи ЦЕЛОСНА Наплата, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ .
Моден Кратенка Дизајн Тастатура Покритие За i Mac Wireless & Mac Books
Карактер : САД и Европските заеднички верзија
Големина : за macbook 13inch, 15inch, 17 инчи и безжична тастатура за Ослободување Пред 2016 година
Answer : ___________________________ NOTE :
тастатурата ги покрие себе е транспарентен, Multicolor копчињата со боја кодирани печатење, заедно со топлина спои процес, Зголемување на продуктивноста и заштеда на време Совршено конструиран за да се вклопи во вашиот тастатура
нашата тастатура покривање распоред е НИ & ЕУ заеднички верзија,
компатибилен за двете НАС изгледот и Европската изгледот,
единствената разлика е само 1 или 2 клучеви, тоа нема да влијае врз вас, со користење на сите,
и ќе одговара на вашата тастатура совршено.
Изглед на тастатура на Пазарот :
Тастатурата ги Покрие изгледот на нашата страна :
Пакет : 1 X Тастатура Капак (Пакување како што е Подолу)
Ние гарантирањето на објектот ќе се добро третирани и заштитени. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
HRH
Производи Статус:
Акции
Материјал:
Силикони
Функција:
Dustproof,Водоотпорен
сертификација:
CE
Дебелина:
ултра-тенок
Апликација Големина:
Лаптоп Тастатура
Пакет:
No
Применливи модели:
Macbook
Број На Модел На:
за MacBook air про 13 15
is_customized:
Yes
Поддршка:
Dropshipping
Кратенка:
DaVinci Реши
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат